Seria MakroTherm

Brama przemysłowa MakroTherm jest odpowiedzią na potrzebę maksymalizacji oszczędności energetycznych na rynku klienta biznesowego.

Dzięki zastosowaniu termoizolowanych paneli oraz systemów uszczelnień, zostały wyeliminowane straty ciepła w najbardziej newralgicznych miejscach skrzydła, zapewniając bramom segmentowym parametry pozwalające na utrzymanie optymalnej temperatury wewnątrz pomieszczenia.

Seria MakroTherm

Seria MakroTherm

Brama przemysłowa MakroTherm jest odpowiedzią na potrzebę maksymalizacji oszczędności energetycznych na rynku klienta biznesowego.

Dzięki zastosowaniu termoizolowanych paneli oraz systemów uszczelnień, zostały wyeliminowane straty ciepła w najbardziej newralgicznych miejscach skrzydła, zapewniając bramom segmentowym parametry pozwalające na utrzymanie optymalnej temperatury wewnątrz pomieszczenia.

KONSTRUKCJA BRAMY

Wielkogabarytowa brama MakroTherm i  MakroTherm XXL jest wysokiej jakości produktem łączącym sprawdzoną budowę bramy segmentowej z nowoczesnym płaszczem wykonywanym z paneli o grubości 60 mm.

Jej konstrukcja pozwala na wykonanie bram sięgających 10 metrów szerokości i 5 metrów wysokości.

MakroTherm XXL wyposażona jest w niezawodny napęd elektryczny SE 25.24 FU wraz z falownikiem gwarantującym płynną pracę bramy (łagodny start i zatrzymanie)

makrotherm.png

PANEL BRAMY

Płaszcz bram MakroTherm zbudowany jest z paneli INNOVO grubości 60 mm
i współczynniku przenikania ciepła U=0,33 [W/m2xK]. Dzięki zawiasom wyposażonym w tuleje ślizgowe oraz podwójnym rolkom zyskujemy pewność, że brama będzie pracowała płynnie i cicho. Ukryte pod elastyczną osłoną międzypanelową zawiasy, estetycznie wykańczają wewnętrzną stronę płaszcza. Brama MakroTherm to gwarantowane ciepło połączone z wysoką estetyką.

WZORY PRZETŁOCZEŃ PANELA

Przetłoczenie V

PRZETŁOCZENIE V.jpeg

Przetłoczenie niskie

PANEL NISKI.jpeg

Przetłoczenie wysokie

BRAMA Z PANELEM WENTYLOWANYM ( BLACHA PERFOROWANA).jpg

Przetłoczenie gładkie

PANEL GŁADKI.jpeg

KOLORYSTYKA BRAMY

Bramy segmentowe WIŚNIOWSKI dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Dajemy możliwość dopasowania bramy do indywidualnego charakteru oraz potrzeb tak, aby nie była ona tylko zamknięciem obiektu, ale jego integralną częścią, idealne dopasowaną do kolorów firmowych, elewacji czy otoczenia.

RALOWNIK.png

KOLORY SPECJALNE

TYPY PROWADZENIA MakroTHERM i MakroXXL

Do otwierania bram przemysłowych segmentowych nie potrzeba wolnej przestrzeni przed halą. Skrzydło bram segmentowych podnosi się pionowo do góry zgodnie z zamontowanym typem prowadzenia. Daje to możliwość maksymalnego wykorzystania przestrzeni w obiekcie przed bramą.

STL prowadzenie standardowe

HL prowadzenie wysokie

Typ prowadzenia VL

ZAMEK SZYFROWY.png

Zamek szyfrowy

Uruchamia bramę za pomocą indywidualnego kodu dostępu. Możliwość zamontowania na zewnątrz lub wewnątrz pomieszczenia.

CZYTNIK KART.png

Czytnik kart zbliżeniowych

Umożliwia sterowanie za pomocą kart lu breloków zbliżeniowych. Wystarczy zbliżyć kartę/brelok do czytnika by uruchomić napęd bramy.

LAMPA SYGNALIZACYJNA.png

Lampa sygnalizacyjna

Pełni funkcję ostrzegawczą. Pomarańczowe migające światło informuje o pracy bramy.

SYGNALIZATOR.png

Sygnalizator świetlny

Pomaga w prawidłowej organizacji ruchu w obrębie bramy. W komplecie dwie lampy: zielona i czerwona informujące o otwarciu lub zamknięciu bramy.

WYŁĄCZNIK KLUCZOWY ZEWNĘTRZNY.png

Wyłącznik kluczykowy zewnętrzny

Wyłącznik umożliwia uruchomienie bramy za pomocą kluczyka. Polecany tam, gdzie dostęp do bramy powinien być kontrolowany.

MIKROFALOWY DETEKTOR RUCHU.png

Mikrofalowy detektor ruchu

Detektor umożliwia automatyczne otwieranie bramy, gdy przed wjazdem pojawi się samochód lub osoba.

SYGNALIZOTOR AKUSTYCZNY.jpeg

Sygnalizator akustyczny

Pełni funkcję ostrzegawczą. Sygnały dźwiękowe informują o pracy bramy.

NADAJNIK.png

Nadajnik

Współpracuje z odbiornikiem radiowym i umożliwia sterowanie napędem drogą radiową. Przy pomocy jednego pilota można otworzyć cztery różne bramy.

FOTOKOMÓRKI.png

Fotokomórki

Jeżeli w świetle przejazdu pojawi się przeszkoda, następuje przerwanie strumienia podczerwieni, brama zatrzymuje się i powraca do pozycji otwartej.

WYŁĄCZNIK POCIĄGOWY.png

Wyłącznik pociągowy

Umożliwia sekwencyjne sterowanie bramą bez użycia nadajnika.

KURTYNA BEZPIECZEŃSTWA.jpeg

Kurtyna bezpieczeństwa

Zabezpiecza światło wjazdu w przypadku niekontrolowanego ruchu skrzydła bramy.