O firmie

PERFEKT DESIGN to firma tworzona z pasją, od ponad 22 lat zajmujemy się sprzedażą i montażem stolarki otworowej. Uważnie obserwujemy zmiany i trendy występujące w branży budowlanej, co pozwala nam elastycznie dostosowywać się do potrzeb rynku i oferować naszym Klientom najlepsze rozwiązania w zakresie sprzedawanych produktów i świadczonych usług.

Rozumiemy, jak ważną częścią inwestycji jest stolarka otworowa, dlatego w każdym z naszych 8 salonów sprzedaży stawiamy na wysoki standard wyposażenia, by zapewnić Klientowi profesjonalną obsługę i doradztwo techniczne przed dokonaniem zakupu.

Firma Perfekt Design to wyspecjalizowany zespół pracowników z długoletnim doświadczeniem. Naszym klientom oferujemy profesjonalną obsługę handlową w salonie, doradztwo techniczne na inwestycji, fachowy i terminowy montaż oraz wsparcie serwisowe w okresie po sprzedażowym.

Posiadamy nowoczesną bazę logistyczną oraz specjalistyczny dźwig HDS, co pozwala nam na realizację trudnych i wymagających projektów inwestycyjnych. Jesteśmy firmą stabilną finansowo i dajemy gwarancję bezpieczeństwa realizacji zamówień naszych Klientów. Przez cały okres istnienia firmy zaufało nam tysiące klientów i wykonaliśmy dziesiątki tysięcy montaży. Cieszy nas, że Klienci widzą i doceniają profesjonalizm z jakim podchodzimy do pracy. Wierzymy, że do stworzenia dobrze prosperującej firmy trzeba czegoś więcej, niż tylko pomysłu i kapitału. Potrzeba także pasji, która w Naszym przypadku jest motorem napędowym na każdym etapie rozwoju firmy.

W swojej ofercie posiadamy szeroki zakres produktów stolarki budowlanej, są to między innymi okna i drzwi z PCV i aluminium, drzwi wejściowe, rolety i żaluzje, bramy garażowe, ogrodzenia oraz szereg dodatków takich jak parapety czy moskitiery.

Perfekt Design