Ideal 85

Model ID 7000 to wersja rozwojowa linii ID Aluplast o głębokości ramy 85 mm.

Ideal 85

Ideal 85

Model ID 7000 to wersja rozwojowa linii ID Aluplast o głębokości ramy 85 mm.

Model ID 7000 to wersja rozwojowa linii ID Aluplast o głębokości ramy 85 mm. Został zaprojektowany z myślą o wyjątkowych wartościach izolacji termiczno-akustycznej.

Dzięki dużej komorze z solidnym wzmocnieniem stalowym znakomicie sprawdza się w trudnych warunkach atmosferycznych. Wyróżnia go kwadratowa i zdecydowana linia. Większa ościeżnica o grubości 85 mm daje możliwość zamontowania nawet poczwórnego szkła w celu zapewnienia wysokiej wydajności energetycznej, która przełoży się na zdumiewająco niskie rachunki.

Linia ID 7000 podnosi komfort życia i nadaje się doskonale do każdego typu mieszkania i domu od typów klasycznych do najnowocześniejszego designu dzięki bogatej gamie kolorystycznej i okleinie imitującej drewno.

Dwa otwory mikrowentylacyjne zapewniają optymalny obieg powietrza, który zapobiega pojawianiu się nieprzyjemnej pleśni w domu. Pakiety szybowe o niskiej emisji wypełnione gazem argon zapewniają doskonałą izolację termiczno-akustyczną. Seria Ideal 7000 to system multifunkcyjny, wykorzystujący technologię MULTIFALZ, czyli opcjonalną możliwość zastosowania technologii wklejanej szyby.

Dzięki nowej geometrii wrębu szybowego możliwe jest nie tylko konwencjonalne szklenie, lecz także wklejanie szyb co pozwala na uzyskanie jeszcze większej stabilności okien.

Dzięki stałemu sklejeniu szyby i skrzydła zmniejsza się ryzyko wykrzywienia, wygięcia, a także osiadania skrzydła, tym samym wydłuża czas eksploatacji skrzydeł bez potrzeby ich regulacji.

85 mm głębokość zabudowy ramy
6 komór w ramie
Uw=1,3* dla Ug=1,1
Uw=0,79* dla Ug=0,5
AD – system z dwiema uszczelkami
Wysokość złożenia rama + skrzydło = 119mm
Profil Aluplast
 Okucia Winkhaus ProLight
5 lat gwarancji

*Dla okna referencyjnego 1230x1480 

Kolory