PCV

Nowoczesne drzwi HST oparte na technologii podnoszono-przesuwnej umożliwiają wykonywanie bardzo dużych przeszkleń w obrębie wyjść tarasowych.

PCV

PCV

Nowoczesne drzwi HST oparte na technologii podnoszono-przesuwnej umożliwiają wykonywanie bardzo dużych przeszkleń w obrębie wyjść tarasowych.

Zastosowane nowoczesne okucia podnoszono-przesuwne zapewniają konstrukcji stabilność oraz lekkie i ciche działanie. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy swobodnie otwierać skrzydła nawet o dużym ciężarze.

Skrzydła drzwi HST znajdują się na dwóch niezależnych prowadnicach, dzięki czemu podczas otwierania jedno chowa się za drugie.

Ten typ konstrukcji można opcjonalnie wyposażyć w dodatkowe okucia antywłamaniowe klasy RC2 i kontaktrony alarmowe. Istnieje także możliwość doposażenia skrzydła w jednostronną lub dwustronną wkładkę na klucz, która w parze z dodatkową klamką zewnętrzną może zapewnić funkcjonalność drzwi tarasowych HST na poziomie drzwi wejściowych do domu.

Systemy podnoszono-przesuwne ze względu na swoją konstrukcję nie posiadają możliwości uchylenia skrzydła, ale dla osób chcących zapewnić sobie dodatkowy przepływ świeżego powietrza z zewnątrz można zastosować dodatkowy zaczep dający możliwość zamykania drzwi w pozycji mikrowentylacji.

W ofercie drzwi tarasowych HST PCV proponujemy dwa rozwiązania konstrukcyjne.

HST 70 VEKASLIDE

To nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne, zbudowane z pięciokomorowego profilu klasy A, o głębokości zabudowy skrzydła 70 mm i profil ramy o głębokości zabudowy 170 mm. System umożliwia osiągnięcie dużych przeszkleń, skrzydło może mieć do 3,0 m szerokości a wielkość całej konstrukcji aż do 13,8 m².

HST 70 VEKASLIDE - przekrój

HST 85 PREMIUM - przekrój

HST 85 PREMIUM

To doskonałe połączenie nowoczesności, energooszczędności i bezpieczeństwa zgodne  z najnowszymi trendami projektowania przestrzeni. Drzwi HST 85 Premium wykonane są z profili ram o głębokości aż 197 mm i głębokości zabudowy skrzydeł 85 mm co pozwala na zamontowanie pakietów szybowych aż do głębokości 51 mm. System umożliwia osiągnięcie bardzo dużych konstrukcji, skrzydło może mieć do 3,0 m szerokości i do 2,8 m wysokości tworząc dopuszczalne konstrukcję do 16 m².

70 mm głębokość zabudowy skrzydła 85 mm
170 mm głębokość zabudowy ramy 197 mm
24-40 mm głębokość pakietów szybowych 24-51 mm
100 mm szerokość wizualna skrzydło-skrzydło 100 mm
4 typy konstrukcji 5
5 lat gwarancji na konstrukcje, 10 lat gwarancji na szczelność pakietów szybowych z ramką Warmatec

Kolory