UniPro

Brama UNI PRO o grubości panela 40 mm to propozycja dla Klientów, którzy cenią proste rozwiązania technologiczne, ale również oczekują produktu energooszczędnego w przystępnej cenie. Obszerna gama kolorystyczna, kilka rodzajów przetłoczeń panela oraz ciekawe aplikacje  i przeszklenia, pozwalają uczynić z bramy oryginalny element dekoracyjny inwestycji i przekształcić projekt domu w wyjątkową realizację.

UniPro

UniPro

Brama UNI PRO o grubości panela 40 mm to propozycja dla Klientów, którzy cenią proste rozwiązania technologiczne, ale również oczekują produktu energooszczędnego w przystępnej cenie. Obszerna gama kolorystyczna, kilka rodzajów przetłoczeń panela oraz ciekawe aplikacje  i przeszklenia, pozwalają uczynić z bramy oryginalny element dekoracyjny inwestycji i przekształcić projekt domu w wyjątkową realizację.

Charakterystyka bram UniPro:

 • skrzydło bramy wykonane z paneli stalowych 40 mm wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową
 • konstrukcja z elementów stalowych ocynkowanych
 • skrzydło bramy porusza się wzdłuż prowadnic pionowych i poziomych podsufitowych
 • brama uszczelniona na całym obwodzie
 • w dolnym panelu zamontowana uszczelka przylegająca do podłoża
 • uszczelnienie pomiędzy górnym panelem, a nadprożem zapewnia uszczelka montowana do górnego panelu lub mocowana do nadproża
 • panele posiadają zabezpieczenie kształtowe uniemożliwiające przytrzaśnięcie palców oraz uszczelki w miejscu styku dwóch paneli
 • bramy segmentowe dostępne w wersji ręcznej i automatycznej
   
Brama segmentowa UniPro

Funkcjonalność bram

 1. Specjalnie wyprofilowane panele (od wewnątrz i z zewnątrz) uniemożliwiają przytrzaśnięcie palców w miejscu ich łączenia oraz w miejscach montażu zawiasów i drzwi przejściowych
 2. Zabezpieczenie pęknięcia linki chroni przed samowolnym opadnięciem skrzydła bramy w przypadku uszkodzenia lin podtrzymujących
 3. Zintegrowane zabezpieczenia w przypadku pęknięcia sprężyny skrętnej zapewniają maksimum bezpieczeństwa
 4. Uszczelnienia obwodowe zapewniają właściwą izolację termiczną i akustyczną
 5. Zabezpieczenie przeciążeniowe w sytuacji zetknięcia z przeszkodą, zatrzymuje skrzydło bramy, a następnie cofa je do góry
 6. Fotokomórki zapewniają zatrzymanie bramy i jej powrót do pozycji otwartej, jeżeli w świetle przejazdu pojawi się przeszkoda. (opcja)

 

Konstrukcja bram UniPro

Brama-UniPro-charakterystyka

Napęd METRO

METRO to napęd nowej generacji. Harmonijne połączenie mocy, piękna i niezawodności, zaprojektowane w zgodzie z osiągnięciami najnowocześniejszych technologii. Powstał dzięki współpracy marek WIŚNIOWSKI oraz Somfy – światowego lidera w zakresie produkcji automatyki i rozwiązań inteligentnego sterowania urządzeniami domowymi. METRO posiada wyjątkowe parametry techniczne zamknięte w obudowie zaprojektowanej zgodnie ze standardami stylistycznymi marki WIŚNIOWSKI.

EXTENDED CARE

skorzystaj z wydłużonej 5-letniej gwarancji na automatyczne bramy garażowe z napędem METRO

Gwarancja EXTENDED CARE to unikalna na rynku możliwość wydłużenia standardowej gwarancji na automatyczną bramę segmentową skonfigurowaną fabrycznie z napędem METRO.

Przedłużona 5-letnia gwarancja w ramach EXTENDED CARE to przełomowe rozwiązanie, które zapewnia jeszcze bardziej komfortowe korzystanie z produktów marki WIŚNIOWSKI.

Kolor

Dzięki bogatej palecie barw i struktur UniPro pozwala na swobodę w aranżacji każdego projektu, upiększając architektoniczną przestrzeń każdego budynku. W oparciu o potrzeby i pomysły poszczególnych klientów, którzy oczekują trwałego, estetycznego i oryginalnego wyglądu oferujemy szeroką gamę kolorystyczną. Dzięki temu dajemy możliwość doboru koloru bramy do elewacji, drzwi, okien, czy elementów wykończeniowych obiektu. Dla Klientów poszukujących bramy w wyjątkowych kolorach przygotowaliśmy ofertę malowania z prawie 200 kolorów z palety RAL.

Sandgrain

Struktura przypominająca piasek, dostępna wyłącznie w kolorze antracyt 7016. Wyróżnia ją większa odporność na zarysowania i działanie czynników atmosferycznych.

Silkline

Gładka struktura panela, uzyskiwana metodą proszkową. Dostępna we wszystkich opcjach kolorystycznych palety RAL.

Smoothgrain

Struktura panela w wersji okleinowanej, znajdująca swoje odpowiedniki w ofercie oklein stolarki okiennej i drzwiowej. Pozwala na idealne dopasowanie kolorystyczne wszystkich elementów stolarki otworowej.

Kolor Home Inclusive 2.0