Dzień / noc

Dzień / noc

Dzień / noc

Rolety dzień / noc

Urzekająca oryginalność – ich popularność nie słabnie od kilku lat. Kiedy pojawiły się na rynku, od razu zyskały uznanie wśród entuzjastów nowoczesnych rozwiązań. Cechują się inną niż wszystkie osłony wewnętrzne budową, dzięki której możliwe jest połączenie ponadprzeciętnych walorów estetycznych ze skuteczną ochroną przeciwsłoneczną. Rolety dzień i noc to elegancki system osłon okiennych, który jest ponadczasową i nowoczesną ozdobą wnętrza.

Tkaniny do produkcji rolet dzień i noc charakteryzują się materiałem podzielonym naprzemiennie w poziome pasy. Charakterystyczne pasy dla tego typu tkanin posiadają zróżnicowaną przepuszczalność światła, co zapewnia bardzo dobre możliwości regulacji nasłonecznienia pomieszczenia. Tkaniny wykonane są z materiału poliestrowego o gramaturze 110g/m2 i szerokości maksymalnej 215 cm.

Rolety dzień noc- poziome pasy przesuwamy w taki sposób, aby całkowicie zaciemnić wnętrze lub stworzyć w nim nastrojowy klimat. Promienie słoneczne nie przedostają się do wnętrza pomieszczenia, utrudniając np. pracę przy komputerze czy oglądanie telewizji, jednocześnie jednak nie panuje w pokoju całkowity mrok. Możliwość regulacji zaciemnienia jest ich jedną z największych zalet rolet dzień i noc, zaraz obok dekoracyjnego charakteru.

Tkaninę Dzień i Noc możemy zastosować w roletkach :

  • Roletka wolnowisząca MINI
  • Roletka wolnowisząca TRADYCYJNA
  • Roletka kasetowa system 5 , 5+
  • Roletka kasetowa systemu IMPRESJA