Moskitiery

W ofercie posiadamy systemy moskitier plisowanych których głównym przeznaczeniem są drzwi tarasowe oraz moskitiery ramkowe wykorzystywane do okien.

Moskitiery

Moskitiery

W ofercie posiadamy systemy moskitier plisowanych których głównym przeznaczeniem są drzwi tarasowe oraz moskitiery ramkowe wykorzystywane do okien.

Moskitiery plisowane

To obecnie najnowocześniejszy, najbardziej funkcjonalny i trwały system ochrony przed insektami. Posiadają olbrzymie możliwości montażowe a zastosowana technologia umożliwia osłonę dużych powierzchni. Zastosowano w nich nowatorski system składania siatki co pozwala na szybkie, płynne i bezproblemowe korzystanie z moskitiery.

Nowoczesny design oraz szeroka gama kolorystyczna sprawia ze moskitiera jest bardzo estetyczna i doskonale komponuje się w miejscach jej zastosowania.

Oferowane moskitiery posiadają unikalny system płynnych przesuwów i mogą otwierać się w różnych kierunkach.

Przesuwy pozwalają na zablokowanie moskitiery w dowolnym miejscu. Bardzo ważną opcją jest możliwość wyboru kierunku otwarcia moskitiery: góra-dół, na boki, centralnie, dwustronnie. System przesuwów funkcjonuje bez żadnych mechanizmów, sprężyn i skrzynek. Produkt może być zastosowany w oknach, drzwiach, ale także na każdej innej powierzchni do 3 m wysokości i 5 m szerokości (np. ogrody zimowe, balkony, altany).

Oferowane moskitiery mogą być zamontowane we wnękach okiennych lub bezpośrednio na ramę okna. Na szczególną uwagę zasługuje zastosowana tu sztywna, plisowana (składająca się harmonijkowo) siatka, podtrzymywana przez kilka rzędów naciągniętych linek. Takie rozwiązanie daje możliwość zastosowania systemu do bardzo dużych szerokości, jednocześnie gwarantując łatwą i płynną obsługę moskitiery. Ponadto moskitiera nie ogranicza funkcjonalności drzwi, zaś niska prowadnica dolna nie utrudnia przechodzenia.

Paleta barw profili odpowiada najpopularniejszym kolorom ram występujących w Polsce: biały, brąz, złoty dąb, orzech, antracyt, winchester. Na indywidualne zamówienie Klienta możliwe jest przygotowanie profilu w każdym innym kolorze. Moskitiera może być z łatwością zdemontowana, można ją myć, jest trwała, nie zacina się i działa nawet po długim okresie nieużywania.

Brak widocznych mechanizmów sprawia, że produkt jest bezpieczny dla dzieci.

Moskitiera ramkowa

Z uchwytami obrotowymi montowana w ramie okiennej doskonale sprawdza się w oknach, które otwierane są wyłącznie w celu zapewnienia cyrkulacji powietrza.

Nie ogranicza widoczności w świetle okna i stanowi jego integralną część. Oferowane moskitiery nadają się do montażu we wszystkich systemach stolarki okiennej, tak z PCV jak i drewnianej.

Prosty i pewny sposób mocowania ramki na całym jej obwodzie za pomocą uchwytów obrotowych, bez naruszenia struktury ramy okiennej sprawia, że zamontowana w oknie podwyższa jego funkcjonalność i chroni skutecznie nasze pomieszczenia przed owadami.

Wszystkie elementy, z których składa się moskitiera są odporne na działanie warunków atmosferycznych, co gwarantuje jej trwałość na wiele lat jej użytkowania.

Szeroka gama kolorystyczna profili do moskitier zapewnia idealne dopasowanie ramki do każdego rodzaju i koloru okien. Za pomocą tego prostego rozwiązania ochronimy siebie i pozostałych domowników, w tym przede wszystkim dzieci, przed nieprzyjemnymi, swędzącymi ukąszeniami owadów.