ID 4000

 

ID 4000 SOFTLINE

ID 7000WnD to okna, które powstały z myślą o klientach poszukujących wysokiej jakości i innowacyjnych rozwiązań.Wybierając WnD masz pewność, że trafia do Ciebie doskonale dopracowany produkt z zaufanego źródła.
Okna i drzwi WnD charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Dzięki dużej grupie doświadczonych partnerów handlowych w całym kraju produkty WnD są łatwo dostępne.

Profil

5-komorowy profil o szerokości zabudowy 70 mm zapewnia optymalną izolację termiczną i akustyczną (Uf = 1,3 W/m²K). Szerokość złożenia 114 mm pozwala na uzyskanie większej powierzchni przeszklenia.

Wzmocnienie

Wzmocnienie stalowe w profilach (grubość wzmocnień od 1,2 mm do 1,5 mm – w zależności od gabarytów konstrukcji).

Okucia

Okucia GU w klasie premium wyposażone w dwa zaczepy antywyważeniowe na każde skrzydło. W konstrukcjach okiennych zastosowane zostało połączenie dwóch kompatybilnych systemów okuć obwiedniowych Uni Jet i Euro Jet. Zastosowanie różnych zaczepów umożliwia określenie stopnia bezpieczeństwa. Trzpień automatyczny systemu Uni-Jet sam wpasowuje się w przestrzeń wrębową wskakując na odpowiednie miejsce w zaczepie.

Uszczelki

Trwałe i nowoczesne uszczelki dostępne są w dwóch kolorach: szarym w oknach białych i czarnym w oknach drewnopodobnych

Szyby

Pakiet szybowy 4/16/4 o współczynniku przenikania ciepła Ug 1,0 W/m²K zapewnia dobrą izolację termiczną i akustyczną okna.

Nietypowe kształty

Nietypowe kształty okien (np. trójkąt, romb, łuk), dzięki którym elewacja Twojego domu nabierze unikatowego, nowoczesnego wyrazu.


Copyright © PERFEKT-DESIGN.pl 2017

projekt i wykonanie: alselstudio.pl - strony internetowe poznań