WnD to okna i drzwi, które powstały z myślą o klientach poszukujących wysokiej jakości i innowacyjnych rozwiązań.Wybierając WnD masz pewność, że trafia do Ciebie doskonale dopracowany produkt z zaufanego źródła.
Okna i drzwi WnD charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Dzięki dużej grupie doświadczonych partnerów handlowych w całym kraju produkty WnD są łatwo dostępne.

Profil

5-komorowy profil o szerokości zabudowy 70 mm zapewnia optymalną izolację termiczną i akustyczną (Uf = 1,3 W/m²K). Szerokość złożenia 114 mm pozwala na uzyskanie większej powierzchni przeszklenia.

Wzmocnienie

Wzmocnienie stalowe w profilach (grubość wzmocnień od 1,2 mm do 1,5 mm – w zależności od gabarytów konstrukcji).

Okucia

Okucia GU w klasie premium wyposażone w dwa zaczepy antywyważeniowe na każde skrzydło. W konstrukcjach okiennych zastosowane zostało połączenie dwóch kompatybilnych systemów okuć obwiedniowych Uni Jet i Euro Jet. Zastosowanie różnych zaczepów umożliwia określenie stopnia bezpieczeństwa. Trzpień automatyczny systemu Uni-Jet sam wpasowuje się w przestrzeń wrębową wskakując na odpowiednie miejsce w zaczepie.

Uszczelki

Trwałe i nowoczesne uszczelki dostępne są w dwóch kolorach: szarym w oknach białych i czarnym w oknach drewnopodobnych

Szyby

Pakiet szybowy 4/16/4 o współczynniku przenikania ciepła Ug 1,0 W/m²K zapewnia dobrą izolację termiczną i akustyczną okna.

Nietypowe kształty

Nietypowe kształty okien (np. trójkąt, romb, łuk), dzięki którym elewacja Twojego domu nabierze unikatowego, nowoczesnego wyrazu.
okna WND
Dostępne kolory

 


 amarena
amarena
antracyt
antracyt
dab bagienny
dąb bagienny
orzech
orzech
mahon
mahoń
sienna_rosso.png
sienna rosso
winchester
winchester
zloty dab
zloty dabCopyright © PERFEKT-DESIGN.pl 2015

projekt i wykonanie: reklamadlafirmy.com - strony internetowe poznań