Jesteśmy firmą specjalizującą się w montażu stolarki okiennej oraz drzwiowej z ponad 19 letnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników realizujemy prestiżowe oraz innowacyjne inwestycje. Okna są jednym z najważniejszych elementów domu, powinny pasować do jego stylu i architektury a nasze usługi zapewniają komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

 

Od początku działalności priorytetem dla naszej firmy był montaż stolarki Okiennej PVC oraz drzwiowej zewnętrznej. Zapewniamy Państwu kompleksowość usług całej stolarki zewnętrznej otworowej od bram garażowych , drzwi bocznych, drzwi wejściowych, okien oraz rolet po wykończenie wewnętrzne takie jak parapety, roletki materiałowe, moskitiery i drzwi wewnętrzne.

 

Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta nie tylko poprzez prawidłowo wykonane prace montażowe ale również wysoką wiedzę techniczną i indywidualne doradztwo. Wyróżnia nas na rynku szczególna dbałość o salony sprzedaży, możną u nas zobaczyć kolorystykę, rozwiązania techniczne oraz wiele modeli i wzorów. Salony cechuje też wysoka estetyka odpowiednie oświetlenie ,przestrzeń i dobra lokalizacja.

 

 

Copyright © PERFEKT-DESIGN.pl 2017

projekt i wykonanie: alselstudio.pl - strony internetowe poznań