drzwi Ł&k


Firma "Ł&K" powstała w 1984 roku. W roku 1992 rozpoczęła produkcję aluminiowych konstrukcji dla budownictwa, a od 1995 roku również stolarki z PCV. Do naszych realizacji stosujemy systemy profili: ALUPROF, KBE i SALAMANDER.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji stolarki realizujemy nawet bardzo nietypowe zamówienia naszych Klientów. Posiadamy wszystkie certyfikaty wymagane przy produkcji i sprzedaży stolarki dla budownictwa mieszkaniowego oraz obiektów użyteczności publicznej (szkół, szpitali, biur, urzędów itp.). Ukoronowaniem działań mających na celu podnoszenie jakości produktów jest wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001 : 2000.

NOWOŚĆ: W ofercie Ł&K pojawiły się nowe drzwi THERMO. Są to drzwi PCV o bardzo dobrych parametrach cieplnych (drzwi na zimę), w których wsp. cieplny U ma wartość jak w oknach pasywnych
drzwi Ł&K

drzwi Ł&K

DECORAL

Nasza oferta to drzwi oraz wypełnienia do nich wykonane z aluminium oraz PCV. Wersję drzwi THERMO cechuje podwyższona izolacyjność cieplna nawet do Ud = 0,6 W/(m2K).

Wzory paneli aluminiowych znajdują się w grupach CLASIC, FUTUR i LINEA. Panele te lakierowane są proszkowo w kolorach wg. palety RAL o powierzchni satynowej (75%połysk / 25%mat). Na życzenie możliwe są do wykonania inne proporcje połysku. Okładziny lakierowane wykonywane są z blach aluminiowych o grubości 1,5 lub 2 mm. Wzory paneli PCV znajdują się w grupach FUTUR i VISION. Można je wykonać w kolorze białym (PCV podobne do RAL 9016), oraz w okleinach Renolit pasujących do wszystkich systemów PCV stosowanych w Polsce. Grupa FUTUR to panele, w których zamiast dekoracyjnych ramek zastosowano aplikacje INOX z blach ze stali nierdzewnej. Specyficzna, naturalna powierzchnia stali nierdzewnej doskonale harmonizuje z każdym kolorem panela tworząc kontrasty lub subtelne tonowanie kolorów. Zastosowana stal jest odporna na czynniki atmosferyczne.Ł&K modele


THERMO STONE & WOOD
THERMO STONE & WOOD
THERMO STONE & WOOD
THERMO STONE & WOOD
THERMO INOX
THERMO INOX
THERMO INOX
THERMO INOX
THERMO BOX
THERMO BOX
THERMO BOX
THERMO STD
THERMO STD
THERMO STD
THERMO STD
  

Copyright © PERFEKT-DESIGN.pl 2017

projekt i wykonanie: alselstudio.pl - strony internetowe poznań