logo cal


Zakład Stolarki Budowlanej CAL z siedzibą w Suwałkach istnieje na polskim rynku jako spółka jawna z polskim kapitałem od 1985 roku. Dziś zatrudniamy łącznie 120 osób.
Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest produkcja wysokiej jakości drewnianych drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Mamy w swojej ofercie zarówno rozwiązania standardowe, jak i modele realizowane w oparciu o indywidualne projekty. Zakład Stolarki Budowlanej tworzy doświadczony zespół specjalistów i pasjonatów, którzy znają się na drewnie.

Wymiary:
Nasz system pozwala dopasować gabaryty drzwi do otworu w budynku.
Drzwi jednoskrzydłowe do otworów o szerokości od 92 do 120 cm i wysokości od 200 do 250 cm.
Drzwi z naświetlami bocznymi pozwalają zwiększyć szerokość co 1 cm od 20 do 120 cm i wysokość od 20 do 60 cm
Uzupełnieniem są drzwi z dostawkami otwieranymi i dwuskrzydłowe. (Cennik str. 14 i 15)
Oznacza to, że możemy wykonać drzwi zewnętrzne do dowolnych otworów o szerokości od 80 do 240 cm i wysokości od 200 do 310 cm.

Kolory:
Bogata standardowa kolorystyka, dostosowana do najpopularniejszych folii producentów okien i bram garażowych. Możliwość doboru koloru z palety RAL oraz malowania na innykolor od strony zewnętrznej i wewnętrznej.

Bezpieczeństwo:
Wszystkie drzwi są wyposażone w zamki spełniające ogólne warunki ubezpieczenia budynków jednorodzinnych lub mieszkań. Po wyposażeniu w zamek listwowy posiadają II klasę odporności na włamanie.

Zamki elektryczne:
Drzwi mogą być wyposażone w zamki elektryczne z możliwością zastosowania czytników biometrycznych, klawiatury i połączenia do systemów domów inteligentnych.

Ciepły montaż:
Oferujemy akcesoria do ciepłego montażu. Opracowaliśmy unikalny sposób montażu drzwi z wyeliminowaniem mostków cieplnych poniżej poziomu podłogi: Termiczna Osłona Podproża

drzwi CAL

drzwi CAL

Kolekcje: krótka charakterystyka i parametry

Drzwi zewnętrzne produkowane i pogrupowane są w 5 kolekcji

  • Kolekcja Rycerska, to ciepłe drzwi sosnowe lub dębowe w nowoczesnej formie z elementami ozdobnymi z blachy nierdzewnej lub oksydowanego aluminium. Do drzwi oferujemy dopasowane kolorystycznie klamki, antaby i osłonki zawiasów. Grubość skrzydła 78 mm, Udod 0,9 W/m2K
  • Kolekcja Nowoczesna, to drzwi sosnowe lub dębowe w klasycznej konstrukcji ramowo – płytowej o grubości 65 mm i Ud od 1,3 W/m2K oraz płytowej o grubości 78 mm i Ud od 0,9 W/m2K.
  • Kolekcja Arktyczna, to drzwi do domów energooszczędnych i pasywnych. Grubość skrzydła 90mm, trzecia uszczelka na obwodzie skrzydła i odpowiednie okucia pozwoliły uzyskać współczynnik Ud = 0,58 W/m2K (drzwi referencyjne sosnowe)
  • Kolekcja Luksusowa, to drzwi dębowe o wzmocnionej konstrukcji, z bogatym wyposażeniem standardowym. Grubość skrzydła 65 mm, współczynnik izolacji cieplnej Ud od 1,3 W/m2K
  • Kolekcja Klasyczna to drzwi sosnowe lub dębowe w klasycznej konstrukcji ramowo – płytowej o grubości 65 mm i Ud od 1,3 W/m2K oraz płytowej o grubości 78 mm i Ud od 0,9 W/m2KCAL modele


ARKTYCZNA
ARKTYCZNA
ARKTYCZNA
ARKTYCZNA
ARKTYCZNA
  

Copyright © PERFEKT-DESIGN.pl 2017

projekt i wykonanie: alselstudio.pl - strony internetowe poznań