logo DEWRO

Drzwi Dewro, indywidualnie dopasowywanych do potrzeb klientów i charakteru wnętrz. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą możliwości, które zaspokoją Państwa potrzeby zarówno pod względem technicznym jak i estetycznym. Producent drzwi DEWRO się by ich produkty wyróżniały się innowacyjnością, wyszukanym wzornictwem oraz wysokim poziomem wykonania

Drzwi klasyczne - Linia PRESTIGEKlasyczna linia drzwi w bardzo szerokiej gamie rozwiązań, które idealnie pasują do tradycyjnych aranżacji wnętrz. Zastosowanie listwy 01 dodatkowo dodaje im lekkości co znacząco zmienia wygląd skrzydła drzwi.
Drzwi Dewro

Drzwi wewnętrzne drewniane - Linia EXCLUSIVxclusiv to tradycyjna, ozdobna linia drzwi drewnianych w bardzo szerokiej gamie  modeli. Nadaje wnętrzom niepowtarzalny klimat, elegancji i tradycji.
Drzwi Dewro

Drzwi wewnętrzne - Linia ELEGANTLinia drzwi Elegant to doskonale znane modele oparte na prostych, sprawdzonych kształtach. Duży wybór listew wykończeniowych daje możliwość indywidualnego dopasowania wyglądu skrzydła drzwi do charakteru wnętrza.
Drzwi Dewro

Drzwi nowoczesne - Linia ITALIALinia drzwi Italia oferuje proste, lekkie, nowoczesne kształty drzwi, które doskonale komponują się zarówno z nowoczesnymi jak i klasycznymi wnętrzami.Nowoczesny charakter tej linii drzwi wewnętrznych w modelach D501, D503 i D507 podkreśla poziome ułożenie słojów drewna na płycinach.
Drzwi Dewro

Drzwi wewnętrzne, nowoczesne - Linia MODERNLinia drzwi Modern skierowana jest do klientów poszukujących drzwi o surowej stylistyce, ostrych, geometrycznych kształtach. Elementem charakterystycznym tej linii drzwi są listwy wykończeniowe nie wychodzące na skrzydło jak w pozostałych liniach wzorniczych, lecz wpuszczane poniżej powierzchni skrzydła drzwi.
Drzwi Dewro

Drzwi nowoczesne - Linia NOVANowoczesna linia drzwi o niespotykanym wzornictwie oparta na prostych geometrycznych kształtach. Skrzydła  przeszklone drzwi powstają na bazie elementów drewnianych i hartowanego szkła. Skrzydła tej linii drzwi nie posiadają listew wykończeniowych.
Drzwi Dewro

Linia MILLENIUMLinia Millenium to seria drzwi płaskich zdobionych elementami wykonanymi ze stali nierdzewnej lub intarsjami. Nowością w ofercie jest możliwość zdobienia skrzydeł paskami ze stali nierdzewnej, błyszczącego chromu, matowego mosiądzu oraz całą gamą pasków z fornirów.
Drzwi Dewro

Linia RETROKolekcja pięknych, dostojnych drzwi wykonanych na wzór drzwi dworów i rezydencji. Drzwi linii Retro odznaczają się wykończonymi w tradycyjny sposób płycinami oraz nową w ofercie Dewro, frezowaną listwą wykończeniowa. Uzupełnieniem skrzydeł tej linii są dedykowane dla nich ościeżnice regulowane Retro i Retro Plus, jak również nowy wzór gzymsu ozdobnego.
Drzwi Dewro

Linia STANDARDLinia Standard to szeroka gama skrzydeł z możliwością różnorodnych wycięć geometrycznych, zarówno w wersji przeszklonej jak i pełnej. Duży wybór listew wykończeniowych pozwoli dopasować model skrzydła do Państwa indywidualnych oczekiwań. Skrzydła dostępne z listwami wykończeniowymi 01, 03, 04, 05.
Drzwi Dewro

Linia QUADRANowa, stylowa kolekcja skrzydeł, która stanowi połączenie lekkości i elegancji. Frezowane elementy wykończeniowe w stylu Art Deco doskonale komponują się w niedużych apartamentach jak i sporych rezydencjach. Skrzydła linii Quadra dostępne są w wybranych gatunkach drewna i wybarwieniach.
Drzwi Dewro

Linia LineaLinia linea to propozycja dla klientów którzy poszukują eleganckich ale jednocześnie prostych drzwi. Wpuszczane listwy mocujące szkło lub płyciny, oraz wzór płycin nawiązują do tradycyjnej stolarki drzwiowej, którą można podziwiać w wielu dworach i rezydencjach.

  Dla podkreślenia charakteru drzwi Linea proponujemy nową w ofercie ościeżnicę z prostymi płaskimi opaskami zakończonymi elegancką stopą oraz nowy model gzymsu ozdobnego.
Drzwi DewroDEWRO modele


PRESTIGE
PRESTIGE
PRESTIGE
PRESTIGE
EXCLUSIV
EXCLUSIV
EXCLUSIV
EXCLUSIV
ELEGANT
ELEGANT
ELEGANT
ELEGANT
ITALIA
ITALIA
ITALIA
MODERN
MODERN
MODERN
NOVA
NOVA
NOVA
NOVA
MILLENIUM
MILLENIUM
RETRO
RETRO
STANDARD
STANDARD
STANDARD
QUADRA
LINEA
  

Copyright © PERFEKT-DESIGN.pl 2015

projekt i wykonanie: reklamadlafirmy.com - strony internetowe poznań