bramy

BRAMY SEGMENTOWE

 

Dlaczego wybrać właśnie bramę segmentową?Głównie dlatego, że gwarantuje ona wygodę, maksimum bezpieczeństwa przy optymalnym zaoszczędzeniu powierzchni. A to dzięki genialnej i prostej zasadzie: brama segmentowa jest wykonana z tzw. segmentów, które są połączone ze sobą zawiasami. W ten sposób możliwe jest otwieranie bramy pionowo poprzez jej wygodne rolowanie się w górę pod sufit, bez zajmowania dodatkowej przestrzeni dla ruchu wahadłowego na zewnątrz, przed garażem. Bramy segmentowe są wyjątkowo atrakcyjne, jeżeli chodzi o design: wysoka jakość materiału, najwyższej jakości proces produkcji i szeroka gama dodatkowego wyposażenia nadaje indywidualny wygląd każdej bramie - tak, żeby zachować architekturę domu i jednocześnie odpowiadać gustom.
Do bramy o klasycznym- kwadratowym kształcie...
bramy
w otwieraniu ze ściętymi kątami...

bramy
w otwieraniu ze ściętymi kątami...

bramy
lub też do elegancko połączonych łuków...

bramy

 

Brama segmentowa z napędem elektrycznym nie zmniejsza wysokości przejazdu. Po wymianie bramy dwuskrzydłowej na brame segmentowa przejazd bedzie jeszcze szerszy, poniewaz brama segmentowa jest montowana za otworem. Segmenty bramy są wsuwane pod strop w taki sposob, że praktycznie nie zabierają miejsca, a w garażu zostaje więcej wolnej przestrzeni.

Fakty ważne dla Ciebie:

  • Dwuwarstwowe bramy garażowe z panelami warstwowymi typu „sandwich” wykonane z ocynkowanej stali to doskonałe bramy izolacyjne do garaży pojedynczych do 3 metrów szerokości. Brama zajmuje minimum miejsca i nie jest wysoka, więc ten model bram garażowych nadaje się idealnie do renowacji.
  • Obustronne zabezpieczenie przeciwko skutkom pęknięciom sprężyn oraz ocynkowane sprężyny skrętne sprawiają, że bramę zawsze otwiera i zamyka się lekko, nawet ręcznie. Cała konstrukcja spełnia najnowsze europejskie standardy bezpieczeństwa (normy EN).
  • Podkład powlekany na stronie zewnętrznej dostępny jest w kolorze standardowej bieli zbliżonym do RAL 9016. Jeśli zainteresowani jesteście Państwo idealnym dopasowaniem bramy do koloru budynku, to możecie Państwo wybrać go z niemal wszystkich odcieni kolorów palety RAL. Podobnie jak w przypadku bram garażowych NovoPort® ze standardowym napędem zintegrowanym, model iso 45 jest gwarancją najwyższego bezpieczeństwa, wygody eksploatacji oraz trwałości.
BRAMY SEGMENTOWE ZE STALI


Zawsze pierwszy wybór: bramy segmentowe ze stali ocynkowanej

Zarówno dla nowych budynków jak i odnowionych, bramy segmentowe z firmy Novoferm zawsze będą odpowiednim wykończeniem dla Twojego domu. Do wyboru z modnymi profilami z sekcjami żłobkowymi lub bogatym wzorem a także z bardziej tradycyjnymi pionowymi panelami. Nasza firma oferuje do wyboru 6 wzorów bram garażowych, trzy rodzaje grubości wypełnienia pianką izolacyjną -iso 20, iso 45- pięc powierzchni i niezliczoną ilość kolorów Super Color i RAL.Woodgrain

bramy
Struktura gładka

bramy
Satin gray

bramy

 

Złoty dąb

bramy
Ciemny dąb

bramy
Mahoń

bramy


Copyright © PERFEKT-DESIGN.pl 2015

projekt i wykonanie: reklamadlafirmy.com - strony internetowe poznań