hebar

SYSTEMY WOLNOWISZĄCE

 

System BAMAR-1

System BAMAR-1 to najprostszy w montażu i obsłudze produkt w branży osłonowej. Wszechstronność zastosowania i klasyczny wygląd rolety wolnowiszącej sprawiają, że jest ona bardzo popularnym wyrobem, dostępnym w wielu wersjach i kolorach.

Roletka ta montowana jest do ściany, sufitu lub we wnęce okiennej.
moskitiery

System BAMAR-1MINI


Podobnie jak wspomniana wyżej B-1 może być montowana do ściany, sufitu, wnęki ale także za pomocą haczyków do ramy okiennej, bez zbędnej ingerencji w ramę okna.
moskitiery

System BAMAR-2

System BAMAR-1 mini zdobywa coraz większe grono klientów ze względu na swoje walory użytkowe i estetyczne. Zminimalizowane gabaryty sprawiają, że roleta może być wykorzystana w wielu aranżacjach, przy zachowaniu wysokiej estetyki wnętrza.

Roleta mini została wprowadzona jako nowy system zasłonowy dla branży nowoczesnej stolarki okiennej.
moskitiery
moskitiery

System BAMAR-3

System BAMAR-3 DAY&NIGHT to wolnowisząca roletka o delikatnych kształtach. Dzięki zastosowaniu tkanin z kolekcji Bahama możecie Państwo swobodnie sterować przepływem światła do wnętrza pomieszczenia. Prosty i uniwersalny montaż oraz dostępność systemu w kolorze białym lub brązowym sprawiają, że system Bamar-3 cieszy się ogromną popularnością.
moskitiery

System BAMAR-8


Jedyna na rynku roletka mini posiadająca uchwyt zintegrowany z wieszakiem. Wygodę użytkowania zapewniają boczne prowadzenia żyłkowe. Przeznaczona jest do montażu na skrzydle okiennym (drzwiowym).
moskitiery

 


SYSTEMY LIBRASTEROWANIE ŁAŃCUSZKIEM

roletki libra
STEROWANIE BELKĄ DOLNĄ JAK I ŁAŃCUSZKIEM

roletki libra
STEROWANIE BELKĄ DOLNĄ JAK I ŁAŃCUSZKIEM

roletki libra
STEROWANIE BELKĄ DOLNĄ JAK I ŁAŃCUSZKIEM

roletki libra
SYSTEMY KASETOWE WYKONANE Z PCVSystem BAMAR-9, BAMAR-9 MINI, BAMAR-49


System BAMAR-9
Dostępna w wielu kolorach (w tym drewnopodobnych) plastikowa kaseta i prowadnice w połączeniu z wysokiej jakości tkaniną to bardzo estetyczna osłona okienna w przystępnej cenie - odpowiedź na częste pytania klientów. Podobnie jak System BAMAR-7 w opcji z mniejszą rurą nawojową.


System BAMAR-9 MINI
Stanowi modyfikację systemu BAMAR 9, która polega na zastosowaniu rury nawojowej o mniejszej średnicy i adaptacji nowego mechanizmu do istniejących boków kasety. Nowe rozwiązanie pozwala na zastosowaniu grubych tkanin do rolet o dużych wysokościach.


System Bamar-49
To kasetowy system dzień i noc przeznaczony do montażu na skrzydłach okiennych, nawet przy niewielkich rozmiarach okna. Całość wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa, po zamontowaniu na oknie tworzy z nim integralną całość. Dostępny w kolorze białym i pełnej gamie drewnopodobnej.
rolety
rolety

System BAMAR-18


System B-18 to roleta materiałowa w kasecie PCV z prowadnicami bocznymi PCV w kolorze białym. Roleta w systemie B-18 montowana jest w świetle szyby. Roleta obsługiwana jest przy pomocy mechanizmu łańcuszkowego. Roleta stanowi w pewnym stopniu integralną część okna, dzięki płaskim prowadnicom i opływowemu kształtowi kasety.
rolety

System BAMAR-19


Potrzeby nowoczesnego budownictwa z pewnością zaspokoi niewielkich rozmiarów roleta w plastikowej kasecie i prowadnicach. Przyklejona do skrzydła okiennego skutecznie chroni przed słońcem, nadając pomieszczeniu atrakcyjny wygląd.
rolety

System BAMAR-39


System Bamar-39 to kasetowy system przeznaczony do montażu na skrzydłach okiennych, nawet przy niewielkich rozmiarach okna. Całość wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa, po zamontowaniu na oknie tworzy z nim integralną całość.

Dostępny w kolorze:
białym, brąz i pełnej gamie drewnopodobnej.
rolety
rolety
SYSTEMY KASETOWE WYKONANE Z ALUMINIUMSystem BAMAR B5 D&N


System Bamar-5 to kasetowy system dzień i noc przeznaczony do montażu na skrzydłach okiennych, nawet przy niewielkich rozmiarach okna. Kaseta posiada nowoczesny kwadratowy design.Całość wykonana jest wysokiej jakości materiału i po zamontowaniu na oknie tworzy z nim integralną całość.
Możliwe zastosowanie także nowoczesnego rozwiązania, jakim jest tkanina HAWAYE - przestrzenny efekt 3D.

Dostępny w kolorze:
białym, antracyt, platyna, satyna, złoto, srebro, czerń
rolety

 

System BAMAR-7 D&N, B-7 MINI


Ekskluzywny wygląd, niezawodne działanie i bezinwazyjny montaż to jedne z wielu zalet systemu BAMAR-7 – rolety w aluminiowych prowadnicach i kasecie. W opcji z rurą nawojową o mniejszej średnicy pozwala na zwinięcie większej ilości materiału. Montowana bezpośrednio na skrzydle okiennym daje idealną osłonę przed silnym światłem słonecznym.

System BAMAR-7 MINI stanowi modyfikację systemu BAMAR 7, która polega na zastosowaniu rury nawojowej o mniejszej średnicy i adaptacji nowego mechanizmu do istniejących boków kasety. Nowe rozwiązanie pozwala na zastosowaniu grubych tkanin do rolet o dużych wysokościach.
rolety

 

System BAMAR-27


Swobodne kierowanie przepływem światła bez konieczności podnoszenia rolety to główna zaleta systemu B-27
rolety

 

System BAMAR-11


System BAMAR-11 to roleta w aluminiowej kasecie i prowadnicach, gotowa na trudne wyzwania. Dzięki unikalnemu systemowi hamulców może pracować w sposób tradycyjny – rozwijana ku dołowi, odwrócona o 180° (w charakterze zazdroski), odwrócona o 90° oraz w kombinacji jako podwójna osłona.
rolety
SYSTEMY DACHOWESystem BAMAR 21


Mieszkasz w domu z poddaszem użytkowym? Słońce nie daje Ci spać lub pracować? Z pomocą spieszy seria rolet do okien dachowych. Pierwsza z nich to System BAMAR-21 - najprostsze, co za tym idzie najtańsze rozwiązanie problemu natrętnych promieni słonecznych.
rolety dachowe
hebar


Obecnie do produkcji roletek używa się materiałów o ciekawych wzorach oraz bogatej kolorystyce co sprawia, że są one nieocenionym elementem wystroju wnętrz.

 

Niezależnie od tego, czy są to roletki wolnowiszące czy w zabudowie charakteryzują się prostotą w obsłudze, łatwością w utrzymaniu czystości przy jednoczesnym zachowaniu wielorazowej opcji zmiany wypełniającej roletkę tkaniny na inną, swobodna regulacja położenia roletki i stopnia zaciemnienia . Listwa dolna pozwala na dołączenie falbanki co stanowi dodatkowy element dekoracyjny.
roletkiCopyright © PERFEKT-DESIGN.pl 2017

projekt i wykonanie: alselstudio.pl - strony internetowe poznań