moskitiery
Firma Inter System s.c. powstała na bazie wieloletnich doświadczeń, zdobytych w branży budowlanej przez jej współzałożycieli. Misją firmy jest oferowanie produktów wysokiej jakości, których zadaniem jest skuteczna ochrona użytkowników przed insektami. Dbałość o funkcjonalność, wzornictwo, stosowanie najnowszych materiałów oraz realizacja produktów pod indywidualne zamówienie, zapewnia klientom pełen komfort oraz nieograniczone możliwości aranżacyjne. W działaniu koncentruje się na potrzebach klientów.

 

MOSKITIERY PLISOWANE


to obecnie najnowocześniejszy, najbardziej funkcjonalny i trwały system ochrony przed insektami. Posiadają olbrzymie możliwości montażowe, zastosowana technologia umożliwia osłonę dużych powierzchni. Zastosowano w nich nowatorski system składania siatki co pozwala na szybkie, płynne i bezproblemowe korzystanie z moskitiery. Nowoczesny design oraz szeroka gama kolorystyczna sprawia ze moskitiera jest bardzo estetyczna i doskonale komponuje się w miejscach jej zastosowania.

Nowoczesny design oraz szeroka gama kolorystyczna sprawia, że oferowane moskitiery posiadają unikalny system przesuwny (płynne przesuwy) i mogą otwierać się w różnych kierunkach. Przesuwy pozwalają na zablokowanie moskitiery w dowolnym miejscu. Bardzo ważną opcją jest możliwość wyboru kierunku otwarcia moskitiery: góra-dół, na boki, centralnie, dwustronnie. System przesuwów funkcjonuje bez żadnych mechanizmów, sprężyn i skrzynek.

Produkt może być zastosowany w oknach, drzwiach, ale także na każdej innej powierzchni do 3 m wysokości i 5 m szerokości (np. ogrody zimowe, balkony, altany). Oferowane moskitiery mogą być zamontowane we wnękach okiennych lub bezpośrednio na ramę okna. Na szczególną uwagę zasługuje zastosowana tu sztywna, plisowana (składająca się harmonijkowo) siatka, podtrzymywana przez kilka rzędów naciągniętych linek. Takie rozwiązanie daje możliwość zastosowania systemu do bardzo dużych szerokości, jednocześnie gwarantując łatwą i płynną obsługę moskitiery. Ponadto moskitiera nie ogranicza funkcjonalności drzwi, zaś niska prowadnica dolna nie utrudnia przechodzenia. Paleta barw profili odpowiada najpopularniejszym kolorom ram występujących w Polsce: biały, brąz, złoty dąb, orzech. Na indywidualne zamówienie Klienta możliwe jest przygotowanie profilu w każdym innym kolorze. Moskitiera może być z łatwością zdemontowana, można ją myć, jest trwała, nie zacina się i działa nawet po długim okresie nieużywania. Brak widocznych mechanizmów sprawia, że produkt jest bezpieczny dla dzieci.


moskitiera pozioma
moskitiery
moskitiera pionowa
moskitiery
moskitiera dwustronna
moskitiery
moskitiera centalna
moskitiery
moskitiery
moskitiery
MOSKITIERY STAŁE


Oferujemy najwyższej jakości moskitiery okienne, składające się z siatki wykonanej z włókna szklanego oraz aluminiowej ramki (profil ekstrudowany). Produkty naszej produkcji to niezwykle estetyczne i trwałe rozwiązanie, skutecznie chroniące przez owadami, insektami, a nawet pyłkami roślin. Moskitiera stała doskonale sprawdza się w oknach, które otwierane są wyłącznie w celu zapewnienia cyrkulacji powietrza. Nie ogranicza widoczności w świetle okna i stanowi jego integralną część.

 

Oferowane moskitiery nadają się do montażu we wszystkich systemach stolarki okiennej, tak z PCV jak i drewnianej. Prosty i pewny sposób mocowania ramki na całym jej obwodzie za pomocą uchwytów obrotowych, bez naruszenia struktury ramy okiennej sprawia, że zamontowana w oknie podwyższa jego funkcjonalność i chroni skutecznie nasze pomieszczenia przed owadami.

 

Wszystkie elementy, z których składa się moskitiera są odporne na działanie warunków atmosferycznych, co gwarantuje jej trwałość na wiele lat jej użytkowania. Szeroka gama kolorystyczna profili do moskitier zapewnia idealne dopasowanie ramki do każdego rodzaju i koloru okien. Za pomocą tego prostego rozwiązania ochronimy siebie i pozostałych domowników, w tym przede wszystkim dzieci, przed nieprzyjemnymi, swędzącymi ukąszeniami owadów.

 

moskitiery
moskitiery
MOSKITIERY RAMKOWE PRZESUWNE


System moskitiery ramkowej przesuwnej ma zastosowanie w dużych, przeszklonych wnękach balkonów, tarasów oraz ogrodów zimowych. Skrzydło moskitiery przesuwa się pomiędzy górną, a dolną szyną jezdną. W dolnej części zastosowana jest rolka jezdna z mechanizmem, umożliwiającym płynną regulację kąta pochylenia każdego ze skrzydeł. Szeroki wybór szyn jezdnych pozwala na montaż moskitiery w różnych wariantach, na wszystkich typach okien i drzwi.

Gwarantuje także bezkolizyjną współpracę z roletami zewnętrznymi. Kształt profilu moskitierowego eliminuje konieczność stosowania dodatkowych uchwytów. W systemie wykorzystano hamulec spowalniający ruch skrzydła w krańcowym położeniu oraz zderzak, zapobiegający uderzeniu ramy moskitiery w szynę jezdną.
moskitiery
hebar
 
 
Wraz z nadejściem wiosny zaczyna się walka z uciązliwymi muszkami, muchami, komarami i innymi drobnymi owadami latającymi oraz bardziej niebezpiecznymi przede wszystkim dla dzieci: osami i pszczołami Aby pozbyć się kłopotliwych owadów wystarczy wyposażyć okno lub drzwi w moskitierę.

 

Moskitiery wykonujemy w kilku wariantach:

  • moskitiera w ramce z uchwytami obrotowymi montowana w otwór w ramie okiennej, nie narusza konstrukcji i funkcji okna RU; kolor ramki: biały, brąz, antracyt, orzech, złoty dąb, siatka: czarna, szara
  • moskitiera rolowana w zabudowie: góra-dół, bok-bok, montowana do wnęk okienno drzwiowych uruchamiana przy pomocy mechanizmu sprężynowego; kolor obudowy: biały, brąz, złoty dąb,
  • drzwi z moskitierą na zawiasach z magnesami, mocowane z zewnątrz do ościeżnicy drzwi lub na elewację poza otwór drzwiowy kolor obudowy: biały, jasny brąz, ciemny brąz, złoty dąb,
  • moskitiera zintegrowana z roletą zewnętrzną, w systemie EXTE lub INTEGRO
  • moskitiera przesuwna, ma zastosowanie w dużych, przeszklonych wnękach balkonów, tarasów oraz ogrodów zimowych.
moskitiery
moskitieryCopyright © PERFEKT-DESIGN.pl 2017

projekt i wykonanie: alselstudio.pl - strony internetowe poznań